Snubní prsteny

Svatební obřad patří mezi největší zážitky a nejvýznamnější dny v životě. Jeho nedílnou součástí je i výměna snubních prstenů, které si ženich s nevěstou před oltářem vzájemně vymění. Oba prstýnky bývají obvykle podobné, nevěsta na něm ale může mít i různé kamínky. Na vnitřní stranu snubního prstenu si některé páry nechávají vyrýt i text – může se jednat např. o datum svatby, ale třeba i nějaký citát, jména apod.

Podle čeho vybrat vhodný snubní prsten?

Základní a nejdůležitější otázkou je výběr vhodné velikosti. K jejímu určení slouží např. speciální meřicí kroužky, které mají v kterémkoliv zlatnictví, případně jiném obchodě se šperky. Kromě velikosti je dále třeba vybrat vhodný materiál – nejčastěji se snubní prsteny dělají ze zlata, levnější alternativou je pak stříbro nebo chirurgická ocel. Hodně pestrý výběr je zejména u prstenů pro nevěsty, kde si můžeme vybrat z nepřeberného množství různých kamenů, jež lze do snubního prstenu zasadit.

Materiály, z nichž se snubní prsteny dělají

Jak už jsme si řekli výše, asi nejčastějším materiálem na výrobu snubních prstenů je zlato, obvykle bývá žluté nebo bílé, ale možné jsou i jiné barevné varianty. Výrazně levnější je pak stříbro, které ale není tak odolné a snadněji se poškrábe. Hodně oblíbená je chirurgická ocel, která vypadá podobě jako zlato, ale je cenově mnohem dostupnější. K dalším materiálům na výrobu snubních prstenů patří titan, wolfram, platina nebo palladium. Zajímavou alternativou je pak kombinace více materiálů v jednom – např. bílé + žluté zlato, nebo zlato + palladium.

Snubní prsteny vyrobené na zakázku

Pokud chcete opravdu jedinečný snubní prsten, máte možnost si jej nechat vyrobit na zakázku. Můžete si tak vybrat nejen materiál, velikost a druh kamene, ale i přesný vzhled a design snubního prstene. Zakázková výroba navíc nemusí být vždy drahá a prsten můžete mít hotový už během několika dní.


Sponzorované odkazy:


Super vibrátory a dilda pro intimní chvilky. Jízdní kola jsou vhodná pro všechny.
Snubní prsteny RETOFY

Nádherné snubní prsteny pro Váš výjimečný svatební den.

Pánské kožené náramky

Nabízíme kvalitní pánské náramky z pravé kůže s magnetickým zámkem

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!